۴۰ سال با بروس اسپرینگستین SAAZBUZZ

۴۰ سال با بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین را به خاطر قریب به نیم قرن اجرای آثار راک، نمادی از این موسیقی در ینگه دنیا می‌دانند. گاردین در گزارشی تصویری مجموعه‌ای از عکس‌های این خواننده را که توسط فرانک استفانکو برداشته شده است منتشر کرده است. در این گزارش تصویری ۴۰ سال از زندگی بروس اسپرینگستین به تصویر کشیده شده است.

بروس  اسپرینگستین خواننده، نوازنده گیتار و آهنگساز موسیقی راک و موسیقی محلی آمریکایی اکنون ۶۸ سال سن دارد. موسیقی او را تحت تاثیر آثار کسانی چون الویس پریسلی، وودی گاتری و باب دیلن و همچنین موسیقی راک و آر اند بی دهه ۱۹۶۰ می‌دانند. آثار او بیشتر به دلیل نمود موسیقی راک سرزمین مرکزی آمریکا که با ویژگی‌های پاپ، متن ترانه‌های شاعرانه، و احساسات آمریکایی متمترکز بر زادگاهش نیوجرسی آمیخته است، مشهور است. شیوه فصیح و شیوای او در بیان مسائل روزمره و معمولی برای وی جوایز فراوانی چون جایزه گرمی، جایزه آکادمی و حضور در تالار مشاهیر راک اند رل را به ارمغان آورده و همچنین طرفداران فراوانی را به سبک وی علاقه‌مند ساخته است.

عکس‌هایی که اکنون می‌بینید  در کتابی درباره زندگی و آثار اسپرینگستین  به نام Bruce Springsteen: Further Up the Road گرد آمده است.

3543

بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین

بروس اسپرینگستین

ارسال شده به تاریخ 23 آبان 1396
پیشنهاد سازباز SAAZBUZZ SUGGESTS