کنسرت Open Source Music EVENTS

کنسرت Open Source Music

تالار وحدت – ۱۷,۱۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت: ۲۲:۰۰
بیورن مه یر نوازنده باس و عضو سابق گروه مشهور رونین، موسس گروه سوئدی بازاربلو، عضو گروه هنرمند فقید ایرانی آزیتا حمیدی و همچنین کوارتت انور براهم عود نواز برجسته تونسی، برای موسیقی دوستان ایرانی نامی آشنا است. او از سال 1384 تا کنون در قالب تمامی گروه های یاد شده در ایران به اجرا پرداخته و همچنین کارگاه های تخصصی متعددی نیز در تهران دایر کرد.

ساموئل روهرر نیز به همراه تریو کالین ولون و کوارتت وولفرد برده روده تا کنون دو بار در تهران به روی صحنه رفته است و در زمره کوبه ای نوازهای صاحب سبک در صحنه موسیقی نوگرای اروپاست.

کلاوس گزینگ که علاقمندان موسیقی او را به عنوان آهنگساز/نوازنده در گروه خواننده مشهور جز انگلستان، نورما وینستون و همچنین نوازنده کوارتت انور براهم میشناسند، جزو معدود هنرمندان مطرح و فعال در زمینه نوازندگی ساز نامعمول و جذاب کلارینت باس است.
این سه هنرمند که هر یک سابقه همکاری طولانی با انتشارات پیشرو و معظم ای سی ام دارند، اکنون در کنار یکدیگر به خلق موسیقی جدیدی می پردازند که خود آنرا موسیقی آزاد می نامند. آنها به موسیقی خود صرفاً عبارت موسیقی اتلاق می کنند و میان موسیقی با ساختار نوشته شده و بداهه نوازی سیر می کنند تا عرصه شنیداری جدیدی را خلق کنند.

فروش بلیط:

http://www.tiwall.com

ارسال شده به تاریخ 9 مهر 1393
رویدادهای بیشتر MORE MUSIC EVENTS
پیشنهاد سازباز SAAZBUZZ SUGGESTS