کنسرت گروه بمرانی | گذشتن و رفتن پیوسته EVENTS

کنسرت گروه بمرانی | گذشتن و رفتن پیوسته

چهارشنبه ۲۱ تیر | سالن برج میلاد تهران | ساعت: ۲۲:۰۰

خرید بلیت: tik8

گروه بمراتی برای اولین بار در برج میلاد اجرا خواهد کرد. بهزاد عمرانی (خواننده) درباره اجرای پیش‌رو گفت: می‌توان گفت این برنامه مفصل‌ترین اجرای بمرانی تا این لحظه (که نزدیک به ده سال از تولد گروه می‌گذرد) خواهد بود و به این ترتیب قطعات آلبوم «گذشتن و رفتن پیوسته» و منتخبی از قطعات سایر آلبوم‌های بمرانی و علاوه بر آن، قطعات جدیدی را هم اجرا خواهیم کرد. در این کنسرت هم همانند اکثر اجراهای‌مان، برنامه‌های ویژه‌ای به لحاظ نور و تصویر خواهیم داشت و قرار است اتفاقات جذابی برای اجرای‌مان داشته باشیم.

عمرانی با بیان اینکه طی این سال‌ها آهسته و پیوسته پیش رفته و ذره ذره مخاطبان خود را افزایش داده‌اند، عنوان کرد: اجرا در برج میلاد، تحولی مهم در بمرانی و شروع فصل جدیدی از فعالیت‌های ما خواهد بود. یکی از مهمترین کارهایی که در طول فعالیت خود انجام داده‌ایم این است که همواره تلاش کرده‌ایم بدون وا دادن به مسیر متعارف، سعی کنیم با خروجی و عملکرد متفاوت در گسترش ذائقه شنیداری روز موثر باشیم. خوشحالیم که الان هم نتیجه‌اش این شده که با همراهی و حمایت مخاطبان بتوانیم این موسیقی غیر پاپیولار را به سالنی با گنجایش برج میلاد ببریم.

گروه بمرانی در این اجرا بهزاد عمرانی (خواننده و گیتار)، مانی مزکی (ساز دهنی، یوفونیوم و ترومبون)، جهانیار قربانی (گیتار الکتریک و ترومپت)، کیارش عمرانی (باس و کنترباس)، آرش عمرانی (آکاردئون، کیبورد و پیانو) و سالار اصغری (درامز) خواهند بود و احتمالاً همانند اجرای قبل، مهیار طهماسبی (ویلنسل) و سردار سرمست (ترومپت) نیز آنها را در این برنامه همراهی خواهند کرد.

ارسال شده به تاریخ 3 تیر 1396
رویدادهای بیشتر MORE MUSIC EVENTS
پیشنهاد سازباز SAAZBUZZ SUGGESTS