کنسرت تریو اوپن سورس (open source) EVENTS

کنسرت تریو اوپن سورس (open source)

پنجشنبه و جمعه 5 و 6 شهریور 1394 ساعت 21:30

فرهنگسرای نیاوران

تریو کلاوس گزینگ (کلارینت باس، آلمان)
بیورن مه یر (گیتار باس، سوئد)
ساموئل روهرر (درامز، سوئیس)

این گروه که در سال 93 با دو اجرای موفق در تالار وحدت، موسیقی ناب خود را با هنردوستان ایران به شراکت گذاشتند، برای دومین بار در تهران به اجرا میپردازند و ساخته های جدید خود را معرفی خواهند کرد.

در کارنامه قابل اعتنای هر یک از این سه موسیقی دان، سابقه همکاری با هنرمندان بزرگ دنیا و همچنین انتشارات پیشرو و معظم ای سی ام مشاهده می شود.

بیورن مه یر نوازنده باس و عضو سابق گروه مشهور رونین، موسس گروه سوئدی بازاربلو، عضو گروه هنرمند فقید ایرانی آزیتا حمیدی و همچنین کوارتت انور براهم عود نواز برجسته تونسی، برای موسیقی دوستان ایرانی نامی آشنا است. او از سال 1384 تا کنون در قالب تمامی گروه های یاد شده در تهران به اجرا پرداخته است.

ساموئل روهرر نیز به همراه تریو کالین ولون و کوارتت وولفرد برده روده تا کنون دو بار در تهران به روی صحنه رفته است و در زمره کوبه ای نوازهای صاحب سبک در صحنه موسیقی نوگرای اروپاست.
کلاوس گزینگ که علاقمندان موسیقی او را به عنوان آهنگساز/نوازنده در گروه خواننده مشهور جز انگلستان، نورما وینستون و همچنین نوازنده کلارینت در کوارتت انور براهم میشناسند، جزو معدود هنرمندان مطرح و فعال در زمینه نوازندگی ساز نامعمول و جذاب کلارینت باس است.

 

خرید بلیت: www.tiwall.com

ارسال شده به تاریخ 24 مرداد 1394
رویدادهای بیشتر MORE MUSIC EVENTS
پیشنهاد سازباز SAAZBUZZ SUGGESTS