یک رونمایی پالتی در عمارت مسعودیه EVENTS

یک رونمایی پالتی در عمارت مسعودیه

بالاخره هواداران گروه پالت بعد از دو سال و نیم انتظار می توانند شاهد انتشار آلبوم جدید گروه محبوبشان باشند. قرار است از این آلبوم که «شهر من بخند» نام دارد، امروز شنبه طی مراسم ویژه‌ای در عمارت مسعودیه رونمایی شود.
به گزارش روابط عمومی گروه پالت، این مراسم ویژه از ساعت 17 روز شنبه 26 اردیبهشت‌ماه در عمارت مسعودیه واقع میدان بهارستان تهران برگزار خواهد شد. در این برنامه اعضای گروه پالت متشکل از روزبه اسفندارمز (کلارینت)، کاوه صالحی (گیتار)، مهیار طهماسبی (ویولنسل)، داریوش آذر (کنترباس) و امید نعمتی (خواننده)، به همراه امین طاهری (درامز) و سردار سرمست (پیانو، آکاردئون و ملودیکا) نوازنده‌های میهمان گروه و جمعی از چهره‌های شناخته شده فرهنگ و هنر حضور خواهند داشت.
احسان رسول‌اف، تهیه‌کننده گروه پالت، با اعلام اینکه برنامه‌های غافلگیرکننده و متنوعی برای این مراسم رونمایی در نظر گرفته شده است، از همکاری همه‌جانبه مدیریت و عوامل اجرایی عمارت مسعودیه قدردانی کرد.
«شهر من بخند» پس از ماه‌ها تلاش پالت در استودیو کرگردن تهران ضبط شد و مراحل نهایی مسترینگ خود را در استودیو ابی رود، یکی از معتبرترین استودیوهای جهان، به پایان رساند تا بالاخره در هفته آخر اردیبهشت ماه 94 به بازار عرضه شود. اعضای گروه و عوامل تولید آلبوم «شهر من بخند» معتقدند این آلبوم فضایی کاملاً متفاوت با «آقای بنفش»، آلبوم پیشین آنها، دارد و فصل نوینی در فعالیت‌های این گروه به حساب می‌آید.
روزبه اسفندارمز سرپرست گروه پالت در مورد ویژگی‌های این آلبوم می‌گوید: «بخشی از قطعات این آلبوم در زمان انتشار آلبوم آقای بنفش ساخته شده بود و بعضاً در اجراهای زنده‌ی ما نیز اجرا می‌شد ولی با توجه به تفاوت‌های زیبایی‌شناختی آثار تصمیم برآن بود که آن قطعات در آلبوم دوم عرضه شوند. در آلبوم «شهر من بخند»، شنونده‌ها روند دگردیسی پالت از آلبوم اول به این مجموعه را کاملاً حس خواهند کرد. فکر می‌کنم طیف وسیع‌تری از مخاطبان با «شهر من بخند» ارتباط برقرار خواهند کرد و سلیقه‌های جدیدی به جمع پالتی‌ها اضافه خواهد شد».
گروه پالت، در ساعات پایانی سال ۱۳۹۳ ویدئو کلیپی از یکی از آهنگ‌های این آلبوم با عنوان «سال تا سال» را به عنوان عیدی به مخاطبانش عرضه کرد که این ویدئو کلیپ تا کنون بیش از 600 هزار بار در شبکه‌های مجازی دید شده و در رتبه دوم پربیننده‌ترین ویدئوکلیپ‌های سایت «موسیقی ما» قرار گرفته است. همچنین چند قطعه دیگر از «شهر من بخند» در جریان کنسرت هفته گذشته پالت در تالار وحدت تهران اجرا شد که با استقبال خیلی خوب هوادارن گروه مواجه شد.

ارسال شده به تاریخ 26 اردیبهشت 1394
رویدادهای بیشتر MORE MUSIC EVENTS
پیشنهاد سازباز SAAZBUZZ SUGGESTS